slogan

Projekty hol i biur

Wśród naszych usług znajduje się także projektowanie biur oraz holi. Są to pomieszczenia, w których kluczową rolę pełni funkcjonalność – muszą być przestronne i wygodne w użytkowaniu, by spełniały swoje zadanie na odpowiednim poziomie. Ze względu na ich charakter powinny być także wysoce estetyczne – w wielu obiektach pełnią bowiem funkcję reprezentacyjną. Przy aranżacji wnętrz tego typu dążymy więc do tego, by połączyć komfort użytkowania z elegancją. Stosujemy przy tym nowoczesne rozwiązania, dodające pomieszczeniom prestiżu.

W zależności od wymagań naszych Klientów tworzymy projekty zarówno minimalistyczne, jak i wykorzystujące ciekawe formy, wzornictwo i kolorystykę. Planowane i realizowane przez nas wnętrza odznaczają się przemyślanym oświetleniem, doskonale rozmieszczonym wyposażeniem oraz niebanalnymi dekoracjami. Każdy fragment przestrzeni jest odpowiednio wykorzystany, by pomieszczenia pełniły swoją rolę, a przy tym pozostały atrakcyjnymi dla oka. Dbamy także o wykorzystane materiały – zarówno hole, jak i biura są narażone na dużą intensywność użytkowania, dlatego tak ważne jest zastosowanie w nich wytrzymałych powierzchni, które będą mogły służyć latami.

Przy realizacji współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi, dlatego wszystkimi pracami zajmują się doświadczeni fachowcy. Dzięki temu każdy detal jest wykończony z największą precyzją, a jakość wykonania pomieszczeń jest bardzo wysoka.

Poniżej znajduje się galeria realizacji naszych projektantów z Warszawy, obejmująca hole i biura w różnego typu obiektach.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumów

Kontakt

mm-home DiKOM s.c
ul. Świetlików 3
01-390 Warszawa
telefon: 600 889 156
E-mail: mm-home@wp.pl