slogan

Projekty kuchni

Kuchnie należą do wnętrz, w których to funkcjonalność gra pierwsze skrzypce. Przy ich projektowaniu dokładamy starań, by zapewnić odpowiednią, wygodną przestrzeń do przygotowywania posiłków, a także wystarczającą na potrzeby użytkowników powierzchnię do przechowywania naczyń i sprzętów. Stosujemy rozwiązania nowoczesne, umożliwiające najbardziej skuteczne połączenie wysokiej estetyki i komfortu użytkowania.

Tworzymy aranżacje idealnie dopasowane do danych pomieszczeń, co pozwala nam maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i wszystkie jej zalety. Dla każdego wnętrza mamy rozwiązanie, niezależnie, czy kuchnia ma stanowić osobne pomieszczenie, czy aneks. Potrafimy doskonale zagospodarować zarówno dużą przestrzeń, tworząc efektowne pomieszczenie dla osób ceniących sobie przestronność, jak i niewielki kącik w kawalerce, w ciekawy sposób oszczędzając miejsce i utrzymując funkcjonalność kuchni nadal na najwyższym poziomie.

Wykorzystujemy wyłącznie najbardziej atrakcyjne i trwałe materiały, które doskonale sprawdzą się w kuchni ze względu na odporność na wilgoć, zabrudzenia i zmienne temperatury. Niezależnie, czy cenią sobie Państwo idealnie gładkie, połyskliwe powierzchnie, czy preferują granitowe blaty, stworzymy wystrój, który będzie odpowiadał wszystkim oczekiwaniom. Wykonujemy projekty wnętrz korzystające z minimalizmu, jak i ożywione ciekawym wzornictwem.

Poniżej mogą Państwo zobaczyć realizacje, wykonane przez naszą pracownię z Warszawy we współpracy z najlepszymi fachowcami. Są to kuchnie stworzone w różnym stylu i na zróżnicowanym metrażu.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumów

Kontakt

mm-home DiKOM s.c
ul. Świetlików 3
01-390 Warszawa
telefon: 600 889 156
E-mail: mm-home@wp.pl